پکینگ لاستیکی

 انواع مختلف پکینگ چه محصولاتی هستند؟

پکینگ لاستیکی، یکی از کاربردی ترین محصولات به خصوص در صنایع تولید انرژی است. این محصول به دلیل آن که کاربرد های بسیار وسیعی در صنعت پیدا کرده است، در زمره محصولات صادراتی و پر فروش قرار می گیرد. در این بخش به بررسی کلی محصول نامبرده می پردازیم. اما ابتدا باید یک تعریف کلی از آن ارائه دهیم. برای آشنایی بیش تر با این تولیدات به صرفه و در عین حال کاربردی، به شما توصیه می کنیم ادامه مقاله را مطالعه کنید.

 

 
پکینگ لاستیکی در دهانه انواع پمپ و پیستون نصب می شود. وظیفه این محصول جلوگیری از نشت مواد داخل پیستون به خارج از آن بوده و مزایای بسیار زیادی را به ارمغان می آورد. در واقع این تولیدات به نوعی مانع از انتشار مواد جامد، مایع و گاز به بیرون از محل تولید خود هستند. برای آشنایی بیش تر با ارزنده ترین تولیدات، به شما توصیه می کنیم مقاله ما را مطالعه کنید.

  

 

پکینگ لاستیکی V شکل و U شکل

تحمل فشار  400 بار
تحمل دما

200 درجه سانتی‌گراد

کاربرد

جک‌های هیدرولیکی و پنوماتیکی
پکینگ لاستیکی کمپرسی

ویژگی خاص انعطاف‌پذیری 
جنس

ساخته شده از پلاستیک یا نخ نسوز و یا لاستیک نخ‌دار با روکش فلزی

ویژگی مقاومت بالا در برابر سایش و گرما
 

پکینگ لاستیکی منجیددار

جنس نیتریل، کتان، پلی استر
ویژگی

مقاومت در برابر فشار بالا

کاربرد

پتروشیمی، نیروگاه، سکوهای نفتی، صنایع نظامی

پکینگ لاستیکی پیستون

تحمل فشار 400 بار
ویژگی

میزان آب بندی بالا، جلوگیری از نشتی گاز

کاربرد

جک‌های هیدرولیکی و پنوماتیکی، آب‌بندی بین پیستون و محفظه سیلندر


پکینگ لاستیکی گلویی

تحمل فشار 400 بار
ویژگی میزان آب بندی بالا، جلوگیری از نشتی گاز
کاربرد

آب‌بندی گلویی سیلندر در  جک‌های هیدرولیک و پنوماتیک


پکینگ لاستیکی یک طرفه فلزدار پلی یورتان

تحمل حرارت  260 درجه سانتی‌گراد
جنس پکینگ

 پلی اورتان از موادی مثل الیاف شیشه، کربن، گرافیت، اکسید فلزات و پلیمرهای مختلف

کاربرد

شیرسازی و پمپ سازی برای آب بندی


 

ذکر چند نمونه از انواع پکینگ

همانطور که می دانید، پکینگ ها انواع مختلفی دارند و افراد می توانند بر حسب نوع نیاز خود، یک نمونه را انتخاب کنند. در ادامه این مقاله به بررسی بهترین و باکیفیت ترین نمونه های پکینگ می پردازیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر، ما را در این رابطه همراهی کرده و بر اطلاعاتتان به مقدار قابل توجهی بیفزایید.

  • پکینگ لاستیکی هیدرولیکی: برای خرید و تهیه پکینگ هیدرولیکی، باید نسبت به موارد مصرف ویژه آن اطلاعات مناسبی کسب کرد. این تولیدات کاربردهایی بسیار انحصاری دارند. به عنوان مثال، آن ها را برای نصب در پمپ های مکانیکی مورد استفاده قرار می دهند.
  • پکینگ لاستیکی فنر دار: پکینگ فنر دار، از جمله پکینگ های مکانیکی و متحرک به شمار می آید. این محصولات را می توان در جایگاه ورودی پیستون های متحرک نصب و به صورت همه جانبه استفاده کرد.
 

پکینگ لاستیکی

استفاده از پکینگ لاستیکی در کدام صنایع صورت می گیرد؟

به طور کلی، استفاده از انواع پکینگ در صنایع مختلفی صورت می گیرد. علت این امر را نیز می توان در واسطه ای بودن این محصولات و همچنین حیاتی بودن استفاده از آن ها جست و جو کرد. به عنوان مثال، بیش ترین مصرف پکینگ صنعتی، در بخش میعانات و همچنین در بخش تولید گاز شهری استفاده می شود. به دلیل آن که تولیدات نامبرده موجب تثبیت نیرو و انرژی در جایگاه خود می شوند، مصرف آن ها اهمیت ویژه ای دارد.
یکی دیگر از صنایعی که پکینگ لاستیکی در آن استفاده می شود، صنعت تولید صنایع شیمیایی است. در این صنعت نیز می توان پکینگ را بر روی محل خروجی مایعات مهم و ضروری نصب کرد. این کار علاوه بر تثبیت انرژی، امنیت افراد را نیز به طور موثری تضمین می کند.

استفاده از تخفیف های ویژه مجموعه کاراندیش

مجموعه کاراندیش، سابقه زیادی در زمینه فروش انواع پکینگ دارد. این مجموعه به دلیل داشتن مشتریان گسترده از تمامی شهر ها، تخفیف های ویژه ای بر روی محصولات خود در نظر می گیرد. به عنوان مثال، در ماه هایی از سال، برخی از خریداران برای خرید بهترین نمونه های پکینگ به این مجموعه مراجعه می کنند. در این حالت کارکنان مجموعه با ارائه تخفیف، سعی در جلب نظر مشتریان خود دارند.
 
قالب سازی و تولید کننده ی انواع قطعات لاستیکی : kar-andish.ir
 

پکینگ لاستیکی