گسکت لاستیکی

گسکت های لاستیکی چه تولیداتی هستند؟

پیش از آنکه بخواهیم به ذکر همه چیز راجع به گسکت لاستیکی بپردازیم، ابتدا خواهان تعریف لغوی این محصول هستیم. با گسترش دایره دانش در این زمینه، شما قادر به انتخاب محصولات باکیفیت تری خواهید بود. بنابر این بهتر است برای کسب اطلاعات بیش تر در این رابطه، ابتدا به تعریفی کلی از این محصول بپردازید. اصولا انواع گسکت که در برخی از منابع به آن درزگیر نیز گفته می شود، وظیفه پوشاندن درزهای باز را به عهده دارند. به عنوان مثال گرفتن درز هایی که در میان دو شیء و یا دو جسم به وجود آمده است، از اصلی ترین وظایف این محصولات به شمار می آید.
در برخی از منابع خارجی، گسکت لاستیکی را وسیله ای برای پوشاندن درزهای اضافی دوچرخه می دانند. یعنی کاربردهای این محصول تنها به استفاده در ساختار داخلی دوچرخه محدود می شود. با این حال کاربردهای متنوع دیگری نیز برای این تولیدات ذکر شده که در بخش های بعدی به طور کامل به آن ها می‎پردازیم.

گسکت لاستیکی دارای چه کاربردهایی است؟

کاربرد گسکت لاستیکی مانند سایر اجزای ضروری واسطه ای، برای پیشبرد اهداف صنعتی است. در این زمینه می توان با تفکیک به اجزای مختلف صنعت، کاربرد این وسیله مهم و ضروری را برای افراد شرح داد. در این بخش خواهان بررسی کاربردها و وظایف گوناگون این تولیدات در صنایع مختلف هستیم. پس برای کسب آگاهی در این رابطه، بهتر است ما را تا پایان این بخش همراهی کنید.
به طور کلی کاربرد عمده گسکت لاستیکی، در زمینه آب بندی درزهای مختلف است. به عنوان مثال، برخی از این محصولات در زمینه آب بندی انواع سر سیلندر ها مورد استفاده قرار می گیرند. برخی دیگر از نمونه های خاص این تولیدات را نیز برای استفاده در پیستون ها خریداری می کنند. رایج ترین کاربردهای گسکت در کشور ما به صنعت خودرو سازی و صنایع مرتبط با آن تعلق دارد. گسکت ها در انواع مختلفی شاخته می شوند. از جمله انواع آن ها می توان به گسکت منجید دار و گست هایی با متریال EPDM اشاره کرد. در بخش بعدی به بررسی انواع گسکت لاستیکی در صنعت می پردازیم.

همه چیز راجع به گسکت لاستیکی
 

بررسی انواع گسکت لاستیکی در صنعت

  • گسکت لاستیکی ضد حرارت: یکی از رایج ترین نمونه های گسکت، گونه نسوز و ضد حرارت این محصولات است. این نمونه را می توان در محیط هایی که درجه حرارت آن ها بسیار بالاست و احتمال ذوب قطعات وجود دارد استفاده کرد. کاربردهای ویژه این محصولات، در صنایع شیمیایی، فولاد سازی و سایر صنایع دیده می شود.
  • گسگت لاستیکی مکانیکی: این محصول را نیز همانطور که اشاره کردیم، در صنایعی مانند صنعت خودرو سازی مورد استفاده قرار می دهند. این نمونه، رایج ترین و مرسوم ترین نمونه گسکت در بازارهای تولیدی داخلی و خارجی است.

فروش گسکت به صورت فله ای و عمده

اصولا خرید گسکت لاستیکی به صورت عمده و فله، موجب کسب سود در زمینه خرید می شود. به همین دلیل نیز بسیاری از خریداران به دنبال خرید عمده محصولات نامبرده هستند. مجموعه کار اندیش، یکی از قدرتمند ترین مجموعه ها در زمینه فروش عمده انواع گسکت به شمار می آید. این مجموعه به دلیل وسعت بالای خود، توانسته مشتریان زیادی را پیرامون خود جمع کند. شما می توانید برای خرید بهترین نمونه های گسکت، به این مجموعه مراجعه کنید.

 
قالب سازی و تولید کننده ی انواع قطعات لاستیکی : kar-andish.ir
 

همه چیز راجع به گسکت لاستیکی