گردگیر آکاردئونی

گردگیر آکاردئونی چه محصولی است؟

در این مقاله خواهان بررسی همه چیز راجع به گردگیر آکاردئونی هستیم. با این حال ابتدا باید تعریفی کلی از خانواده گردگیر ها به شما داده و اطلاعاتتان را در این راستا تکمیل کنیم. بهتر است برای کسب اطلاعات بیش تر در این رابطه، تا پایان مقاله ما را همراهی کنید. به طور کلی انواع گردگیر آکاردئونی، وظیفه محافظت اجزای ماشین را به عهده دارند. این گردگیر ها به دلیل داشتن جنس لاستیکی و سیلیکونی، دیر تر از سایر نمونه ها خراب می شوند. یعنی آن ها توان مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل محیطی آسیب زا مانند گرد و غبار بسیار زیاد دارند.
 

  

گردگیر آکاردئونی صنعتی و خودرویی

به طور کلی گردگیرهای آکاردئونی، ضمن مقاومت در برابر عوامل خارجی آسیب زا، وظیفه مقاومت در برابر اجزای داخلی را نیز به عهده دارند. به عنوان مثال، آن ها از ورود قطعات ریز جدا شده از سایر ارگان های ماشین به داخل لوله ها جلوگیری می کنند. این امر ویژگی بسیار مثبتی است که به افراد در جریان افزایش راندمان نهایی و جلوگیری از صرف هزینه های گزاف کمک می کند. در ادامه به بررسی مهم ترین ویژگی های این گردگیرها پرداخته و اطلاعاتی در این رابطه به شما می دهیم.

 

1. گردگیر آکاردئونی

کارکرد  جلوگیری از ورود هر نوع شی خارجی و گرد و خاک به قسمت های داخلی
جنس  لاستیک یا با چرم و پارچه های برزنتی
کاربرد ماشین آلات و صنعت فولاد 

2. گردگیر آکاردئونی فنر دار

متریال برزنت ، چرم
خواص نسوز، مقاومت بالا در برابر پارگی و قابلیت ارتجاعی بالا
کاربرد در صنایع کاشی سازی،صنایع رنگرزی ، صنایع ریسندگی و بافندگی و …

3. گردگیر آکاردونی برزنتی

متریال برزنت
ویژگی نسوز
کاربرد در صنایع کاشی سازی،صنایع رنگرزی ، صنایع ریسندگی و بافندگی و …


4. گردگیر آکاردئونی لاستیکی

مواد اولیه NR+SBR
ویژگی جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار یا هر شی دیگری به سیلندر دستگاه
کاربرد صنایع کاشی سازی،صنایع رنگرزی ، صنایع ریسندگی و بافندگی و …

   
   
   

ویژگی های بارز گردگیرهای آکاردئونی

  • یکی از مهم ترین ویژگی های گردگیرهای آکاردئونی، قابلیت چند کاره بودن آن ها است. مثلا آن ها در عین حال که از ورود مواد اضافی به داخل لوله ها جلوگیری می کنند، توانایی تهویه سیستم های داخلی را نیز دارند. همین ویژگی موجب شده تا این تولیدات با قیمت اندک خود، بخش بزرگی از صنعت تولیدات را مدیریت کنند.

  • ویژگی بعدی گردگیرهای آکاردئونی، ویژگی سفارشی بودن تولید این محصولات است. افرادی که در صنایع حساس و مشاغل پیچیده فعالیت می کنند، قادر به سفارش باکیفیت ترین نمونه های گردگیر هستند. متریال به کار رفته در این محصولات سفارشی، کیفیت بسیار بالایی داشته و بسیار منحصر به فرد هستند. این گردگیر ها در انواع سیلیکونی و لاستیکی و.. ساخته می شوند.

 

 

گردگیرهای آکاردئونی چه تفاوتی با فیلترها دارند؟

تفاوت های زیادی میان انواع گردگیر آکاردئونی و فیلتر ها وجود دارد. این تفاوت ها در زمینه شکل و طراحی اولیه، محل نصب و نوع کارکرد بروز و ظهور می کنند. به عنوان مثال، فیلتر ها از ورود ریزگرد های بسیار خطرناک به داخل موتور جلوگیری می کنند. حال این که گردگیرها جلوی ورود گرد و غبار به داخل لوله ها را می گیرند.

تفاوت دیگری که میان گردگیرهای آکاردئونی و انواع فیلتر وجود دارد، تفاوت در شکل ظاهری این تولیدات است. به عنوان مثال، گردگیر ها غالبا دارای شکل های استوانه ای هستند. حال اینکه انواع فیلتر دارای پوشش های بسیار ریزی بوده که اجازه ورود به مواد اضافی را نمی دهند.

فروش اقتصادی گردگیر آکاردئونی در مجموعه کار اندیش

گردگیرهای آکاردئونی، در فروشگاه ها و مجموعه های مختلفی به فروش می رسند. یکی از تخصصی ترین مجموعه ها در این زمینه، مجموعه طاها تولز است. این فروشگاه نسبت به تامین نیاز اولیه کارکنان و خریداران توجه زیادی دارد و به همین دلیل افراد می توانند باکیفیت ترین محصولات را از آن خریداری کنند. برای آشنایی بیش تر با محصولات باکیفیت و صادراتی، شما می توانید به صورت حضوری و مجازی به این مجموعه مراجعه کنید.

 قالب سازی و تولید کننده ی انواع قطعات لاستیکی : kar-andish.ir